Ana Sayfa Bilgilendirme Sorumluluk Reddi

Sorumluluk Reddi


Güncelleme Tarihi: 14.10.2021

Yasal Uyarı

Bu sitede gösterilen fiyatlar tamamen bilgi amaçlıdır. Çeşitli sebeplerle oluşabilecek fiyat hatalarından hiç bir şekilde bitcoin.net.tr sorumlu değildir.

bitcoin.net.tr herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın vb. satın alınmasını veya satılmasını önermez. bitcoin.net.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle bitcoin.net.tr ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

bitcoin.net.tr; bu sitede veya bağlantılı sitelerde olabilecek, belirtilmiş ya da ima edilmiş, her tür hata, eksiklik ya da amaç uyuşmazlığı hususunda herhangi bir sorumluluğunun olmadığını ve bunlardan kaynaklanabilecek doğrudan ya da dolaylı zarar ve kayıplardan sorumlu tutulamayacağını beyan eder. Bu site teknolojideki, standartlardaki veya yasal yükümlülüklerdeki değişmeler sebebiyle yenilenebilir. Burada örnek olarak kullanılan bazı firma ya da ürünler tescilli marka olabilir ve/veya bağlı firmaların tescilli markaları olabilir ve bitcoin.net.tr'nin görüşlerini yansıtmayabilir.

Bu sitede yer alan bilgiler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. bitcoin.net.tr sitesinde yer alan hiç bir bilgi, data vb. hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir, yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. bitcoin.net.tr Sadece kullanıcılara bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

bitcoin.net.tr sitesinde kullanılan kaynaklardaki herhangi bir hata/eksiklikten dolayı, sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan bitcoin.net.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Bitcoin'de ani dalgalanma.. Neden sıçradı? Neden düştü?

Bitcoin 16 Martta 30 dakika içinde 39 bin dolar seviyesiden 42 bin dolar seviyesine fırladı. 1...

devamı için tıklayınız.